Чому настоятелю Лаври потрібно боятися розстрілу від ФСБ?

На Росії нищать єдиний храм Київського партіархату
Чому настоятелю Лаври потрібно боятися розстрілу від ФСБ?
Чому настоятелю Лаври потрібно боятися розстрілу від ФСБ?

Храм, який нікому не заважає і який, настільки малий, що на нього можна було б не звертати увагу. Отже, для чого це робиться і, що буде далі?

1. Нищення храму потрібно росіянам лише для тогго, щоб в Україні почалася зворотня масова реакція. Принцип око за око – ось головна ідея ФСБ, яке прийняло рішення знищити наш храм. Будь-які захоплення храмів будуть тиражуватися росіянами, як початок нових християнських воєн. І тут, я не здивуюся, якщо буде інспіровано вбивство когось із очільників УПЦ МП.

2. Я не сумніваюся, що найближчим часом ми можемо отримати ряд гучних скандалів, включно зі стріляниною і гучними розборками між людьми в камуфляжі і московськими попами. Все те, що не вдалося зробити під час хресного ходу влітку буде провокуватися зараз.

3. Цілком імовірно, що зараз почнуться утиску Київського патріархату в Криму, включно із гонінням єпископа і відкриттям кримінальних справ.

А тепер найважливіше, що потрібно робити. Потрібно почати масово входити в громади російського патріархату і робити там перевороти.

Якщо вдасться за рік перевести в УПЦ КП 400-500 церков, процес може стати просто незворотним. Головне питання: хто очолить цей процес. І без вирішення цього питання хвиля тихих переворотів просто помре на 10-15 храмі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада