Чому Добкін вирішив демонстративно "накласти" на Небесну Сотню

Одіозний поплічник Януковича нарешті зрозумів, що його ніхто і ніколи не посадить і знову розперезався в погоні за електоральними балами
Depo.Влада
18 вересня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua
Чому Добкін вирішив демонстративно "накласти" на Небесну Сотню
Чому Добкін вирішив демонстративно "накласти" на Небесну Сотню

Хто зараз пам'ятає як Добкін хизувався у формі "Беркуту"? Як звіряче поливання водою майданівців на Водохреща називав вигнанням нечистої сили? Як відокремлював від України "дебілів" з Галичини? Як виправдовував застосування зброї проти майданівців? Як готував Харків плацдармом для Новоросії? Цього всього при бажанні провести Національний трибунал над будівничими режиму Януковича мало б вистачити на товсту справу. Утім, не в нашій країні. У нас Добкін нардеп. Правда, донедавна він соромився згадувати про те, як він був найідейнішим стовпом режиму Януковича. І от його нарешті прорвало.

Коментуючи ініціативу про перейменування харківського проспекту в проспект Героїв Небесної сотні, Добкін включив "дурака" і поставив знак рівності між Небесною Сотнею і "Беркутом", а потім і, взагалі, договорився, що Небесна Сотня Харкову не підходить і харків'янам треба проспект "Беркута". Що називається приїхали.

Чому Добкін вирішив демонстративно "накласти" на Небесну Сотню - фото 1

"Для харків'ян прийнятнішою була б поява проспекту імені незаконно убієнних жертв тих кривавих подій без поділу на сотні. А в яку сотню записали загиблих бійців "Беркута", Внутрішніх військ та інших спецпідрозділів міліції? Раз ми створюємо проспект Небесної сотні, то паралельний проспект давайте назвемо ім'ям загиблих бійців "Беркута", які харків'янам набагато ближче до душі. Не тому що вони ненавидять загиблих молодих хлопців, серед яких було кілька харків'ян - по всіх сумують. Але для Харкова дуже актуально, бо симпатії наші були в той момент, та й сьогодні, на іншій стороні", - заявив Добкін.

Чому Добкін вирішив демонстративно "накласти" на Небесну Сотню - фото 2

Ну, по-перше, жертв з боку правоохоронців, а тим більш серед "Беркуту" було відверто небагато, що й зрозуміло, адже, набагато безпечніше розстрілювати беззбройних людей. Але в посилі Добкіна важливе інше - "наші були і є на іншій стороні". Тобто він знову реанімує ідею "громадянської війни", яка нібито була в країні під час Майдану і триває зараз, де у збройній формі, а де в формі політичній. Власне, цей посил про "громадянську" війну і є основою його виборчої кампанії, яку Добкін вже відверто будує як реваншистську. По суті, він дає сигнал "ваті", мовляв, вже все добре, ми повертаємося, і там де нас буде більше, там влада наша. Ну а що потім? "Путін ввєді войска!"?

Чому Добкін вирішив демонстративно "накласти" на Небесну Сотню - фото 3

Читайте також: Нас зливають не в Парижі та Берліні, а в Дніпропетровську і Харкові