Росіяни ліплять із Захарченка головного "кровосіся" "ДНР"

Війна між "баштами Кремля" за вплив над окупованою частиною Донбасу наростає
Depo.Влада
3 вересня 2015 19:55
ФОТО: depo.ua
Росіяни ліплять із Захарченка головного "кровосіся" "ДНР"
Росіяни ліплять із Захарченка головного "кровосіся" "ДНР"

Попри те, що значна кількість документів листування між МГБ "ДНР" і співробітниками "прокуратури" стосувалася "подвигів" Ріната Ахмєтова, який разом з "авторитетами" з Єнакієво на чолі з Юрієм Іванющенком, по суті, став головним компаньйоном терористів, схоже на те, що головна задача "зливу" цього компромату все ж таки полягає в іншому. Варто враховувати, що цей компромат, викинутий через російський "зливний бачок" під назвою "Анонімний інтернаціонал" розрахований, в першу чергу, на внутрішнього російського споживача. А отже ціль цього "вкидання" полягає у тому, щоб якомога сильніше дискредитувати "голову ДНР" Олександра Захарченка, а отже й його патрона з Кремля Владислава Суркова. Головний посил документів, що для Захарченка війна війною, але бізнес з підконтрольною Україні територією за розкладом. Вся ця історія чудово вписується у формат війни між "силовим блоком" на чолі з першим заступником голови АП Путіна В'ячеславом Володіним та, власне, Сурковим.

Варто зазначити, що особлива увага тісній співпраці "голови ДНР" Олександра Захарченка та найбагатшого олігарха України Ріната Ахмєтова це далеко не перший крок "силового блоку" Кремля, аби "сковирнути" опонентів, що засіли на фінансових потоках на Донбасі.

Так, півтора тижня тому "Новая газета", яка часто використовується кремлівськими гравцями для "зливів" тої чи іншої потрібної інформації проти опонентів, опублікувала матеріал з рейтингами "олігархів ДНР", де перше місце отримав Захарченко. Його звинуватили у контролі над більшістю всіх фінансових потоків Донецька та околиць. Друге "почесне" місце у рейтингу отримала людина Ахмєтова, командир "бригади Восток" Олександр Ходаковський. Задумка цієї статті лежить на поверхні. Мовляв, поки хлопці  гинуть, керівництво "ДНР" наживається. Після цього Захарченко заборонив журналістам "Нової газети" працювати в "ДНР", а Ходаковський прозоро натякнув, що в разі приїзду на Донбас когось (читай - журналіста) можуть пристрелити.

Втім, вся ця історія все ж таки матиме і внутрішньо український аспект. Попри "гудки" Ахмєтов показав своє істинне обличчя. Але ж хто не знав про його "вась-вась" з терористами? Найважливішим виглядає те, що зараз головна "п'ята колона" країни у вигляді "Опозиційного блоку", одним зі спонсорів якої є Ахмєтов, знаходиться на межі розвалу. Розкол, в першу чергу, йшов по лінії Ахмєтов-Льовочкін. Втім, історія з компроматом на Ахмєтова може призвести до появи ще однієї тріщини в "Опоблоці". Адже свій пакет в ньому має кум Путіна Віктор Медведчук, який орієнтується в Кремлі на опонентів Ахмєтова - "силове" крило. Не складно здогадатися, що поява документів проти Ріната Леонидовича не додасть теплоти в їх стосунках з Медведчуком...