Чоловік дипломата, якого впіймали з цигарками, здійснив десятки рейсів

Сергій Ліщишин, який використав для контрабанди цигарок лист від посольства України в Словаччині, підписаний його дружиною-дипломатом, здійснив через кордон десятки рейсів, імовірно, з контрабандою
Depo.Влада
10 червня 2016 19:30
ФОТО: depo.ua

Зокрема, LB.ua з посиланням на джерело в дипломатичних колах повідомляє, що йдеться про два десятки рейсів із напевно контрабандною метою, передає depo.ua.

"Він здійснив 20 рейсів", - повідомив співрозмовник видання.

Як відзначив дипломат, на кожен рейс у водія був лист про нібито дипломатичну пошту в автомобілі, підписаний його дружиною, першим секретарем посольства України у Словаччині Оксаною Ліщишин.

Водночас, інформація "Європейської правди" свідчить про значно більшу кількість "ходок" - більше півсотні перетинів кордону.

При цьому притягнути Ліщишина до кримінальної відповідальності неможливо - 4 роки тому контрабанда була декриміналізована.

Нагадаємо, що 23 травня громадянин України в автомобілі з дипломатичними номерами намагався вивезти з країни майже 60 тисяч пачок цигарок під виглядом дипломатичного вантажу.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив ім’я того, хто намагався провезти контрабанду – ним виявився Сергій Ліщишин, котрий є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин.

Пізніше стало відомо, що МЗС здійснює службове розслідування щодо працівниці посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, чоловіка якої затримали з контрабандою.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада