Члени Кабміну пожертвували місячну зарплату родині Сенцова

Члени уряду перерахують свою зарплату за місяць для сім'ї режисера Олега Сенцова, який перебуває як політичний в'язень в Росії
Depo.Влада
13 листопада 2014 05:36
ФОТО: depo.ua
Члени Кабміну пожертвували місячну зарплату родині Сенцова
Члени Кабміну пожертвували місячну зарплату родині Сенцова

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про допомогу сім'ям Олега Сенцова, Надії Савченко та інших громадян, заарештованих російським режимом, заявив на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає ДеПо.

Він нагадав, що 11 листопада відбулася прем'єра фільму «Поводир», знятий українським режисером Лесем Саніним і номінований на премію «Оскар»: «Цей фільм присвячений Олегу Сенцову, українському кінорежисеру, який за політичною мотивацією заарештований російськими спецслужбами і російським режимом».

Яценюк підкреслив, що сім'я Олега Сенцова, в якого двоє дітей, перебуває в дуже важкому матеріальному становищі: «Члени уряду, як прості громадяни прийняли рішення перерахувати сім'ї свою місячну зарплату».

Окрім того, за його словами, Уряд прийме рішення про виділення сім'ї Олега Сенцова щомісячної грошової допомоги.

Прем'єр також доручив Міністерству юстиції разом з Міністерством соціальної політики підготувати відповідні проекти рішень щодо допомоги сім'їНадії Савченко та родинам «інших ув'язнених, заарештованих російським режимом».

Як повідомляв ДеПо, 29 вересня суд продовжив термін арешту українського режисера Олега Сенцова до січня.