ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чистилище протосереднього класу. Чи справді українці бідні? (ВІДЕО)

Вчора, 22 травня, експерти та підприємці зійшлися в першому баттлі дискусійного клубу "ДС" на тему "Чи дійсно українці бідні?"

Depo.Влада
23 травня 2018 17:39
ФОТО: depo.ua

Дві команди з різними відповідями на це питання приводили найпереконливіші і дошкульні аргументи на користь своєї точки зору. Хтось приводив результати досліджень і статистику, а хтось ділився власним досвідом і враженнями про рівень життя за кордоном і вдома.

Виробництво в занепаді, 90% українців рівномірно бідні - аргументи першої команди.

Тільки 2% українців можуть бути за межею бідності ООН, та й витрати наших співгромадян не свідчать про тотальну бідність, відповідали опоненти.

За результатами голосування аудиторія з невеликою перевагою віддала перевагу команді, яка не бачить великих масштабів бідності в Україні. Хоча всі погодилися, що у нас практичні немає середнього класу.

Ігри в форматі дискусійного клубу видання продовжить влітку.

Фото: Олександр Хоменко / depo.ua

Довідка: "Дискусійний клуб "ДС" створений для того, щоб говорити про бізнес, економіку, політику і соціум. Експерти, підприємці, політики і журналісти об'єднуються в команди і сходяться в диспуті за підтримки учасників в залі і перед екранами. А перемагають найсильніші - у кого більше доказів, красномовства, а значить і глядацьких голосів. Ми граємо, щоб розкрити потенціал українців і пробудити азарт до побудови успішної країни.

Генеральний партнер Renault Ukraine - https://www.renault.ua

Більше новин політики читайте на Depo.Влада