Чиновниця "Укрпатенту" зізналася Абромавичусу в розкраданні 150 мільйонів

Директор із питань інноваційного та інформрозвитку підприємства "Укрпатент" Неля Полонська зізналася у розкраданні і привласненні близько 150 млн грн
Depo.Влада
6 листопада 2015 11:15
ФОТО: depo.ua

Про "явку з повинною" за її підписом повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус у "Твіттері".

"Я хочу щиросердно покаятися в здійсненні мною розкрадань грошових коштів підприємства, на якому я працювала раніше і працюю зараз в період з 2010 року по 2015 рік включно, за цей період мною було, використовуючи своє службове становище, викрадено і присвоєно грошових коштів на загальну суму на близько 150 млн гривень", - йдеться в явці з повинною.

"Так жила вся країна, вам мене не зрозуміти, такі були правила гри, і я їм повинна була відповідати", - наголошується в листі.

"Ці гроші не принесли мені щастя і радості в житті, і розуміючи, що Міністерство планує провести перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства за весь період моєї роботи і ці факти будуть встановлені я вирішила добровільно зізнатися у скоєних діях щоб суд і правоохоронні органи врахували це як пом'якшувальну обставину", - йдеться в документі.

"Явка з повинною... Отримав веселого листа. У наших людей з почуттям гумору - все в порядку!", - прокоментував документ Абромавичус.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада