Чим скінчиться "хрестовий похід" кремлівського Онуфрія на Київ

Завдання УПЦ МП - влаштувати криваву провокацію в Києві, яка була б розрахована на внутрішнього споживача у "ДНР"-"ЛНР" та в Росії
Depo.Влада
11 липня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Чим скінчиться "хрестовий похід" кремлівського Онуфрія на Київ
Чим скінчиться "хрестовий похід" кремлівського Онуфрія на Київ

Два тижні триває так звана хресна хода "ватників" Україною, і тільки зараз коли юрба влаштувала свій шабаш з георгіївськими стрічками та значками з зображенням Миколи ІІ Кривавого у Харкові, на неї таки звернули увагу. Варто зазначити, що "шоу" було анонсоване ще 27 червня предстоятелем УПЦ Московського Патріархату митрополитом Онуфрієм, який закликав усіх православних християн "приєднатися до Всеукраїнського хресного ходу миру, любові і молитви за Україну". Найбільш активно закликали на територіях під контролем "ДНР" та "ЛНР".

Вже 3 липня з Донецької області від Свято-Успенської Лаври вийшла велика процесія віруючих Московського Патріархату. 9 липня до молитовного походу на Київ приєдналися віруючі зі Свято-Успенської Почаївської лаври, що в Тернопольской області. Дві колони зі сходу і заходу країни рухаються назустріч один одному і, за задумом організаторів, 27 липня повинні зустрітися в Києві якраз напередодні святкування річниці хрещення Русі. Ідеальна схема для провокації…

Варто зазначити, що у натовпі можна побачити значну кількість "тітушок" - молодих людей, явно налаштованих на провокації. Якщо їх потрусити, можна не сумніватися, що в багатьох з них можна буде побачити документи з "ДНР"-"ЛНР". Втім, схоже, "хрестовики" як раз чекають на це, щоб роздмухати скандал.

Загалом, вся ця історія з походом виглядає дуже цинічно і явно розрахована для медіа-скандалу. Варто зазначити, що на фронті зараз суттєво посилилися обстріли. Тим часом сепаратистська пропаганда усіляко розкачує панічні настрої серед місцевого населення, розповідаючи, що українська армія збирається перейти у наступ.  

У свою чергу, провокація з хрестовою ходою потрібна, в першу чергу, для внутрішніх користувачів "ДНР"-"ЛНР". Ідея виглядає наступним чином: у Києві станеться бійка, полетять додолу хрести разом з георгіївськими стрічками та значками "убієнного" царя – можна буде знову затягнути виття про злочинну хунту. Мовляв, "нічєго святого у ніх нєт".

Це ж стосується й російського споживача: там теж треба, щоб "вата" перебувала в тонусі. Тим паче, що останнім часом потік добровольців у Росії вичерпався. Бійка у Києві під телекамери – і схиблені на всю голову "православні" знову попруть на Донбас.

У всій цій історії головним агітатором для "гарматного м’яса" в чергове виступить Московський патріархат. А точніше – його філія в Україні на чолі з Онуфрієм, який явно за вказівкою Кремля готується влаштувати в Києві криваву баню. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада