Чи здасть Кацуба Бакуліна?

Кацуба – це пішак. Питання чи дійдуть руки в прокуратури до Бакуліна, який справді є крупною рибою
Depo.Влада
18 червня 2016 11:52
ФОТО: depo.ua
Чи здасть Кацуба Бакуліна?
Чи здасть Кацуба Бакуліна?

Про братів Кацуб написано не те, що багато, а неймовірно багато. І те, що Луценко нарешті затримав одного з “батьків” “вишок Бойка” – це справді вселяє надію у початок боротьби з корупцією. Проте окрім вишок є ще один момент, який має розслідувати прокуратура – це передача росіянам всього майна і документації Чорноморнафтогазу.

У період анексії Криму на еspreso.tv я написав статтю “Людина Бойка і Фірташа має отримати зірку героя Росія”. Наведу кілька цитат з неї:

“Три тижні тому, коли стало зрозуміло, що Росія розпочала кампанію по анексії Криму Нафтогаз мав, як мінімум, створити кризовий штаб, який мав би розробити плани відступу. Але Євген Бакулін по суті самоусунувся від цього питання і не зробив жодного кроку для того, щоб хоч щось уберегти. Більше того, він відмовлявся говорити з керівництвом Чорноморнафтогазу (дочірня структура НАК Нафтогаз), посилаючись на велику зайнятість. Більше того, як кажуть наші джерела, через тиждень марних намагань зв'язатися з Бакуліним, керівник Чорноморнафтогазу Сергій Головін все ж зміг додзвонитися. Розмова була короткою і суть її звелася до того, що Головіну, де-факто, порадили злити кампанію (якщо це так, то цим питанням, має негайно зайнятися СБУ)”. На жаль, цим питанням ніхто навіть не цікавився.

“Паралельно, керівництво Чорноморнафтогазу спробувало самостійно почати вивозити певні документи з Сімферополя. Але цю роботу, де-факто припинило російське ФСБ, представники якого (офіційно люди в штатському) настирливо пояснили, що нічого вивозити не потрібно. Бакулін про цю ситуацію знав, але знову ж таки на зв'язок не вийшов”. Таким чином, росіяни отримали всі данні про розвідані запаси шельфу. Якби ми вивезли документацію – РФ уже сьогодні мала б серйозні проблеми в цьому сегменті.

“Окремо слід зазначити, що завдяки бездіяльності Бакуліна не було дано вказівки про переведення частини флоту (40 одиниць) до Одеси. Також, в Криму залишився вертоліт (так званий вертоліт Бойка про який говорили, що він закуплений за завищеною ціною). Більше того, не було навіть спроби вивести зі складу Чорноморнафтогазу платформу, яка працює на Одеському родовищі і по суті не може належати до Криму. Про те, що ця платформа – одна із так званих вишок Бойка, можна не згадувати (ціна близько 450 мільйонів доларів). Простіше кажучи, Бакулін не зробив ніяких, навіть формальних кроків, для того, щоб хоча б зробити видимість, що він зацікавлений в збереженні Чорноморнафтогазу. Через халатність Бакуліна ми втратили три речі: документацію на геологорозвідку, частину флоту та техніки, які можна було вивезти і, найголовніше, одну з платформ”.

“Бакулін стовідсоткова креатура Юрія Бойка та Дмитра Фірташа. Він їхня довірена особа і протягом останніх десяти років не робив нічого без їхнього відома. Інше питання – чому новопризначений міністр енергетики Юрій Продан не звільнив Бакуліна і не втрутився в цю ситуацію”. Варто поцікавитися, за чиєю квотою був призначений Продан?

“Повертаючись до дій Євгена Бакуліна, треба чітко зазначити, що він зробив неоціненну послугу Російській Федерації. І в воєнний час, за такі “подвиги”, розвідники отримують, як мінімум, звання Героя Росії. Як тут не згадати, що один із приятелів Бакуліна, Дмитро Фірташ був головним спонсором нинішніх керівників Криму Аксьонова і Теміргалієва”.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада