Чи створить Ярош штурмові загони в УКРОПі

Здається Дмитро Ярош піде з "Правого сектору" не один, разом з ним залишаться харківські та дніпропетровські загони
Depo.Влада
12 листопада 2015 10:53
ФОТО: depo.ua
Чи створить Ярош штурмові загони в УКРОПі
Чи створить Ярош штурмові загони в УКРОПі

Рішення Дмитра Яроша скласти з себе повноваження лідера "Правого сектору" прийшлося до душі далеко не всім його підлеглим. І якщо офіційно "Правий сектор" звинуватив свого тепер уже екс-провідника у "відході від революційної стратегії", до якої того підштовхнули якісь "меркантильні особи" та спецслужби, то осередки партії в рідному для Яроша Дніпропетровську та Харкові встали на під свого лідера і з його відставкою не погодилися.

"Я, як керівник Харківського обласного політичного осередку "Правого Сектора", заявляю, що для НАС є тільки єдиний Провідник – Дмитро Ярош. Ми вважаємо, що стратегічні рішення по зміні структури повинні прийматися не на конференції, а на з’їзді", - повідомив керівник харківського обласного осередку "Правого сектору" Андрій Санін.

В дніпропетровському осередку партії заявили про наступне: "Дніпропетровський обласний осередок вважає для себе категорично неможливим прийняти відставку Дмитра Яроша, як єдиного лідера та Провідника Руху; відмовитись від виконання подальших наказів чи розпоряджень. Нашим завданням є виключно побудова Української Соборної Самостійної Держави, на шляху до якої неприпустимими є будь-які внутрішні "перевороти", підрив авторитету політичного та військового керівництва, що повинно діяти на засадах єдиновладдя, а також недопущення подрібнення стратегії і тактики боротьби".

Отже серед правосеків намітився розкол на "непримиренних романтиків революціонерів" та "поміркованих". Останні швидше за все підуть з "Правого сектору" разом з Ярошем.

Depo.ua уже писав, що найбільш імовірним варіантом продовження політичної кар'єри стане для Яроша перехід в УКРОП з перспективою з часом посісти місце нинішнього очільника Геннадія Корбана, персональний всеукраїнський рейтинг якого залишає бажати кращого. Принаймні, похід Корбана на вибори київського мера попри серйозні фінансові вливання виявився цілком провальним.

Вірні Ярошу правосеки з Харкова та Дніпропетровська також можуть стати УКРОПу дуже у пригоді в якості бойового крила. Адже з бійцями у Коломойського останнім часом виникли певні труднощі. Добровольчі батальйони створені за безпосередньої участі Коломойського та його людей, на які дніпропетровський олігарх в свій час міг серйозно розраховувати, наразі підпорядковані МВС або Міноборони і від грошей Коломойського уже не залежать. Крім того, разом з Корбаном було затримано і "головного силовика" групи "Приват" Михайла Кошляка. Останнього на відміну від очільника УКРОПу під заставу не звільняли, що певною мірою ускладнить роботу "силового" крила партії Коломойського. То ж бійці Яроша можуть долучитися до УКРОПу дуже вчасно і біло-зелені візитівки доведеться друкувати не лише персонально для Яроша.

Читайте також: Ярош вирішив завести біло-зелену візитівку

Більше новин політики читайте на