Червакова відповіла на звинувачення "Нових облич": Це тиск корупційних кланів Приірпіння

Народний депутат від БПП Ольга Червакова заявляє, що на неї здійснюється тиск з метою припинення її діяльності в Коцюбинському
Depo.Влада
14 червня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила "Українській правді", коментуючи інформацію, що "група підтримки Червакової роздає коцюбинчанам по 200 гривень за участь у проплачених мітингах", передає depo.ua.

Червакова нагадала, що аналогічна хвиля звинувачень була поширена торік у грудні, коли на низці сайтів вийшла стаття "Ольга Червакова може отримати 10 гектарів заповідного лісу".

"Такі спроби тиску чиняться не вперше, їхньою метою є дискредитація мене як людини, яка бореться проти корупційного клану в Приірпінні, який з 2009 року розпайовує зелені зони", - зазначила Червакова.

За її словами, асбурдом є те, що "люди, які насправді є забудовниками, звинувачують інших в тому, що роблять самі. Мер Ірпеня Карплюк, який очолює партію "Нові обличчя", разом з мером Бучі Федоруком в 2012 році заснували на своїх дружин будівельну компанію "Будрегіонінвест", чистий прибуток якої за перший рік існування склав 74,5 мільйонів.".

Також депутат нагадала, що "в декларації Карплюка за 2013 рік було 67 квартир - рекорд для України", і саме лідер "Нових облич" Карплюк є фігурантом низки кримінальних справ щодо незаконного розпаювання зелених зон в Приірпінні під забудову.

Вона зазначила, що депутати партії "Нові обличчя", яких постановою 14 квітня розпустила Верховна Рада за силове захоплення влади в Коцюбинському, проходять по справах щодо захоплення адмінспоруди, підробки печатки та службової підробки. Ці справи були порушені 9 квітня.

"Щодо приєднання чи неприєднання Коцюбинського до Києва я не робила жодної публічної заяви і жодного депутатського запиту. Це питання має вирішуватися виключно громадою, як вимагає закон, в ході відкритих слухань", - зазначила Червакова.

Нагадаємо, раніше голова секретаріату партії "Нові обличчя" Юрій Денисенко звинувачував Червакову у організації проплачених мітингів у Коцюбинському.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада