Черновецький вирішив стати мером Батумі

Колишній космічний мер Києва Леонід Черновецький вирішив, що може купити собі нове місто не таке велике, як українська столиця, але курортне
Черновецький вирішив стати мером Батумі
Черновецький вирішив стати мером Батумі

Дещо підзабутий в Україні колишній київський мер Леонід Черновецький сьогодні знову сплив на поверхню політичного життя. Правда, цього разу не в Україні, адже на батьківщині Леонід Михайлович разом з "молодою командою" за час керування столицею заробив не лише космічний антирейтинг а й багато запитань з боку правоохоронців. Натомість пан Черновецький певно вирішив, що його неабиякий досвіт та політичні напрацювання не мають залишатися лише тягарем прожитих років, а ще послужать йому на користь.

Отже на новій батьківщині Черновецький створює нову партію, що називатиметься "Щаслива Грузія". Про що "космічний мер" і оголосив особисто на заході свого фонду у Кобулеті. Окремо Леонід Михайлович зазначив, що його нова партія буде проєвропейською, не поділятиме цінності "руского міра" і критикуватиме нинішню грузинську владу, хоча "проти неї і не виступатиме". Також екс-мер пообіцяв, що українців в новій партії не буде, або майже не буде, тож доведеться Черновецькому шукати нову "молоду команду", але з цим досвідчений поціновувач київських "бабушек" вочевидь не забариться.

Черновецький вирішив стати мером Батумі - фото 1

Будинок Черновецького в Батумі

Як бачимо, не лише Грузія експортує політиків в Україну, але й навпаки. Як виявилося, Леонід Михайлович не надто був задоволений долею політичного емігранта-мільярдера і розпочав нову гру в нових декораціях, але можна не сумніватися – гратиме Черновецький як і раніше, використовуючи усе те, що принесло йому успіх у Києві. Тож швидше за все Леонід Михайлович всерйоз розраховує покерувати курортним грузинським містом Батумі, де він власне і оселився, побудувавши собі "скромний" маєточок "без золота і розкошів" в середині. Варто зазначити, що Батумі може стати Черновецькому майже ідеальним "космодромом" – це курортне місто за часів Саакашвілі отримало дуже потужний поштовх для розвитку у вигляді розвиненої інфраструктури, натомість його населення залишається не надто заможним. Отже в місті достатньо улюбленого контингенту Черновецького – батумських "бабушек і дєдушек", яким дуже не вистачає свого персонального покровителя. В той же час у Черновецького в скриньках залежалося достатньо грошових одиниць аби влаштувати своїм новим улюбленцям "покращення вже сьогодні".

Тож найближчим часом очікуємо від Леоніда Михайловича окрім обов'язкової програми для розкрутки нового політичного проекту ще й удару по цільовому електорату за допомогою добре відпрацьованої технології "мережевого політичного маркетингу" – продуктові набори гречка та обіцянки новий пільг. Ну, і звісно, освічень в коханні, цього разу батумським "бабушкам і дєдушкам".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада