Черновецький вирішив стати мером Батумі

Колишній космічний мер Києва Леонід Черновецький вирішив, що може купити собі нове місто не таке велике, як українська столиця, але курортне
Depo.Влада
6 грудня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua
Черновецький вирішив стати мером Батумі
Черновецький вирішив стати мером Батумі

Дещо підзабутий в Україні колишній київський мер Леонід Черновецький сьогодні знову сплив на поверхню політичного життя. Правда, цього разу не в Україні, адже на батьківщині Леонід Михайлович разом з "молодою командою" за час керування столицею заробив не лише космічний антирейтинг а й багато запитань з боку правоохоронців. Натомість пан Черновецький певно вирішив, що його неабиякий досвіт та політичні напрацювання не мають залишатися лише тягарем прожитих років, а ще послужать йому на користь.

Отже на новій батьківщині Черновецький створює нову партію, що називатиметься "Щаслива Грузія". Про що "космічний мер" і оголосив особисто на заході свого фонду у Кобулеті. Окремо Леонід Михайлович зазначив, що його нова партія буде проєвропейською, не поділятиме цінності "руского міра" і критикуватиме нинішню грузинську владу, хоча "проти неї і не виступатиме". Також екс-мер пообіцяв, що українців в новій партії не буде, або майже не буде, тож доведеться Черновецькому шукати нову "молоду команду", але з цим досвідчений поціновувач київських "бабушек" вочевидь не забариться.

Черновецький вирішив стати мером Батумі - фото 1

Будинок Черновецького в Батумі

Як бачимо, не лише Грузія експортує політиків в Україну, але й навпаки. Як виявилося, Леонід Михайлович не надто був задоволений долею політичного емігранта-мільярдера і розпочав нову гру в нових декораціях, але можна не сумніватися – гратиме Черновецький як і раніше, використовуючи усе те, що принесло йому успіх у Києві. Тож швидше за все Леонід Михайлович всерйоз розраховує покерувати курортним грузинським містом Батумі, де він власне і оселився, побудувавши собі "скромний" маєточок "без золота і розкошів" в середині. Варто зазначити, що Батумі може стати Черновецькому майже ідеальним "космодромом" – це курортне місто за часів Саакашвілі отримало дуже потужний поштовх для розвитку у вигляді розвиненої інфраструктури, натомість його населення залишається не надто заможним. Отже в місті достатньо улюбленого контингенту Черновецького – батумських "бабушек і дєдушек", яким дуже не вистачає свого персонального покровителя. В той же час у Черновецького в скриньках залежалося достатньо грошових одиниць аби влаштувати своїм новим улюбленцям "покращення вже сьогодні".

Тож найближчим часом очікуємо від Леоніда Михайловича окрім обов'язкової програми для розкрутки нового політичного проекту ще й удару по цільовому електорату за допомогою добре відпрацьованої технології "мережевого політичного маркетингу" – продуктові набори гречка та обіцянки новий пільг. Ну, і звісно, освічень в коханні, цього разу батумським "бабушкам і дєдушкам".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада