Екс-мер Києва Черновецький іде з політики в Грузії

Колишній мер Києва Леонід Черновецький, який заснував в Грузії партію "За щасливу Грузію", вирішив припинити свою політичну діяльність
Depo.Влада
14 травня 2016 11:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомив журналістам у суботу представник партії Георгій Кврівішвілі, партія припиняє свою діяльність, а Черновецький йде з політики, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

За його словами, найближчим часом громадськість буде ознайомлена з причинами такого рішення екс-мера Києва. Раніше Черновецький заявляв, що планує взяти участь в парламентських виборах в Грузії, які пройдуть в жовтні.

Раніше повідомлялося, що Черновецький оголосив про набір в свою команду однодумців для участі у виборах.

Черновецький разом зі своєю сім'єю вже кілька років живе в Грузії. Створивши політичний рух "За щасливу Грузію", управління своїм бізнесом мільйонер передав синові, щоб присвятити себе "повністю благодійності та політичній діяльності".

Своєю головною метою Черновецький заявляє боротьбу з бідністю в країні. Він, зокрема, заявляв про намір потроїти розмір пенсії в разі перемоги його партії на виборах.

Черновецький займав пост київського міського голови в 2006-2012 роках. В кінці 2012 року він заснував інвестиційну компанію Chernovetskyi Investment Group, інвестиційний потенціал якої перевищив $750 млн.

За останніми оцінками Forbes, Черновецький потрапив у десятку найбагатших українців зі статками в $680 млн.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада