Черновецький обіцяє "роздягнути" іспанську юстицію "до нитки"

Екс-мер Києва Леонід Черновецький вимагатиме порушення кримінальних справ у відношенні поліції й прокурора Барселони з приводу затримання його сина Степана
Depo.Влада
15 липня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua

На думку Черновецького, суд постановив взяти під варту його сина на підставі бездоказовою інформації прокурора, передає depo.ua з посиланням на "Страна.ua".

"За законодавством Барселони суд не розглядав ніяких доказів, а тільки чисто візуально оцінював, кого саджати, а кого залишити під вартою. Ми подамо документи в апеляцію і верховний суд. Але там, на жаль, та ж процедура. Таких процедур немає в інших європейських країнах. Після рішення Верховного Суду, а це буде дуже скоро, ми подамо документи на іспанську юстицію у суд з прав людини з вимогою компенсації величезних сум за моральний і матеріальний збиток, і одночасно будемо намагатися порушити кримінальні справи проти співробітників поліції, які допустили свавілля і навмисну витік ганьбить мого сина інформації в пресу", - сказав екс-мер Києва.

Він також додав, що не вважає свої дії помстою правоохоронцям.

"Можете не сумніватися, що всі причетні до цієї провокації будуть покарані та дуже строго. Це не помста, а просто вимога справедливості, щоб з іншими громадянами України такого не траплялося!", - заявив Черновецький.

Нагадаємо, 12 липня в Барселоні затримали одинадцять осіб за відмивання грошей української мафії. Серед затриманих - Степан Черновецький, син колишнього мера Києва.

За даними іспанських ЗМІ, сина Черновецького та його поплічників звинувачують у відмиванні 10 млн євро. 

Після цього у Національній поліції України заявили, що не оголошували підозру сину екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада