Черновецький взявся відбілювати сина та погрожувати іспанській поліції

Екс-мер Києва Леонід Черновецький заперечив затримання свого сина Степана в Іспанії та відкинув будь-яку його причетність до відмивання "брудних" грошей
Depo.Влада
12 липня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua

Про це Черновецький - старший написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні вранці дізнався з преси новина, що мого сина нібито затримали в Іспанії за підозрою у відмиванні грошей! Жахлива новина, роздута іспанськими журналістами!
Але я відповідально заявляю, що мій син ніколи не займався ніякими справами, що межують зі злочинами! Йому це було не потрібно, оскільки на його рахунках достатньо грошей, які він чесно заробив при продажу банку в Україні! Він чесна людина! І виключно законослухняний", - написав колшній мер Києва.

Він додав, що Черновецький - молодший занаходиться у себе вдома та не затримувався поліцією. 

"Мій син не затриманий! Це неправда, а знаходиться у себе вдома в Барселоні, і в даний час відповідає на питання поліції про обставини, пов'язаних з якоюсь людиною! Якби його хотіли затримати, то він давно вже був би затриманий! В Іспанії затримати людину нічого не варто", - написав Леонід Черновецький.

Екс-мер пообіцяв затягати поліцію Барселони по судах "за ганьбу чесного імені сина" та анонсував заяву відносно цього.

"Упевнений, що сьогодні до вечора поліція принесе моєму синові вибачення, але оскільки про нього поліція офіційно заявила в пресу, моя сім'я це так просто їм не залишить! Ми висунемо поліції Барселони серйозні позовні заяви, за що ганьблять мого сина повідомлення!Завтра я дам нову заяву з цього приводу, або мій син зробить його сам!", - підсумував бізнесмен.

Нагадаємо, сьогодні вранці в Барселоні затримали одинадцять осіб за відмивання грошей української мафії. Серед затриманих - Степан Черновецький, син колишнього мера Києва.

За даними іспанських ЗМІ, зокрема, сина Черновецького та його поплічників звинувачують у відмиванні 10 млн євро. 

Українська Нацполіція повідомила, що претензій до Степана Черновецького не має.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада