Чернігів поб’є власний рекорд з підкупу виборців

Після скандальних довиборів у Верховну Раду, здавалося, шоу у Чернігові скінчилося
Depo.Влада
1 жовтня 2015 19:00
ФОТО: depo.ua
Чернігів поб’є власний рекорд з підкупу виборців
Чернігів поб’є власний рекорд з підкупу виборців

Однак схоже, боротьба за крісло мера міста буде не менш жорсткою, аніж змагання між Кернесом та Березенком.

Проблема підкупу виборців, на жаль, нікуди не поділася, і Чернігів став чудовим майданчиком для обкатки різних технологій. Проте на відміну від "гречаних рік", влаштованих Геннадієм Корбаном цього літа, місцеві вибори у Чернігові пройдуть під акомпанемент банального кеша. Причому - з міського бюджету. Так, чинний мер Чернігова, представник партії "Наш Край" Олександр Соколов вирішив перед виборами порадувати жителів міста. Для цього він вирішив виділити одноразову матеріальну допомогу у розмірі 20 мільйонів гривень. Аби отримати цю допомогу, чернігівці мають подати відповідний пакет документів до відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради.

Враховуючи той факт, що конкурент Соколова за крісло мера Чернігова, нардеп та екс-"регіонал" Владислав Атрошенко має серйозні електоральні позиції в місті, і двічі перемагав у цьому обласному центрі на мажоритарному окрузі на парламентських виборах, такий крок з боку Соколова виглядає панічним намаганням вирватися вперед.

Цікаво, що у боротьбі за виборця використовуються не лише грубі гроші. Так, проти Атрошенко було зареєстровано три "клона". Причому два Атрошенка взагалі виявилися подружньою парою. Втім, 30 вересня, на засіданні чернігівської міської територіальної виборчої комісії було відмовлено у реєстрації цій трійці.

Окрім того, виявилося, що Соколов та Атрошенко використовують одну і ту ж технологію підкупу виборців. Запрошення, які отримують чернігівці, дозволяють безкоштовно скористатися послугами Центрального парку культури та відпочинку та обрати три атракціони на вибір. Як це не смішно, але запрошення виглядають майже ідентично. Дизайн та стилістика однакові, що свідчить про те, що один дизайнер працює на двох кандидатів одразу.

Чернігів поб’є власний рекорд з підкупу виборців - фото 1