Бізнесмен з російським "слідом": Хто очолив Черкаську ОДА

Черкаську ОДА очолив Ігор Юрійович Шевченко. Нового очільника області представив президент Володимир Зеленський під час робочого візиту до Черкас

Бізнесмен з російським "слідом": Хто очо…

Раніше віце-прем'єр Павло Розенко анонсував розгляд у Кабінеті міністрів подання від президента Володимира Зеленського на посади голів ОДА. Тоді Розенко повідомляв, що Черкаську ОДА може очолити такий собі Ігор Шевченко. Цей прогноз виправдався.

Шевченків у вітчизняній політиці чимало. Але саме згаданий раніше в політичних чи владних колах не "світився". Тому відомо про нього загалом небагато. Черкаські інтернет-видання називають претендента "бізнесменом з нерухомістю в Росії". Згідно з поданою ним як кандидатом на посаду глави ОДА декларацією, чиновник має зареєстроване місце проживання в Черкасах. Декларує житловий будинок в обласному центрі площею 162 кв. м, квартиру, нежитлове приміщення і дві земельні ділянки в Черкасах.

Також показує квартиру на Росії площею 104 кв. м, набуту ним 2017 року, та нежитлове приміщення і земельну ділянку у цій же країні. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Шевченко також має кілька вантажівок, рефрижератор, причепи і легковий мерседес у власності.

Шевченко задекларував 100% корпоративних прав на ТОВ "Легкий експорт плюс", зареєстроване в Черкасах, і приватне підприємство "Гермес – Шевченко Ігорь", головний офіс якого зареєстровано в Італії.

Також повідомляє, що має готівкою понад 596 тис. євро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook