Бізнесмен з російським "слідом": Хто може очолити Черкаську ОДА

Черкаську обласну держадміністрацію може очолити Ігор Юрійович Шевченко. Його пропонує Володимир Зеленський

Сьогодні віце-прем'єр Павло Розенко анонсував розгляд у Кабінеті міністрів подання від президента Володимира Зеленського на посади голів ОДА. Черкаську ОДА може очолити такий собі Ігор Шевченко.

Шевченків у вітчизняній політиці чимало. Але саме згаданий раніше в політичних чи владних колах не "світився". Тому відомо про нього загалом небагато. Черкаські інтернет-видання називають претендента "бізнесменом з нерухомістю в Росії". Згідно з поданою ним як кандидатом на посаду глави ОДА декларацією, майбутній чиновник має зареєстроване місце проживання в Черкасах. Декларує житловий будинок в обласному центрі площею 162 кв. м, квартиру, нежитлове приміщення і дві земельні ділянки в Черкасах.

Також показує квартиру на Росії площею 104 кв. м, набуту ним 2017 року, та нежитлове приміщення і земельну ділянку у цій же країні. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Шевченко також має кілька вантажівок, рефрижератор, причепи і легковий мерседес у власності.

Шевченко задекларував 100% корпоративних прав на ТОВ "Легкий експорт плюс", зареєстроване в Черкасах, і приватне підприємство "Гермес – Шевченко Ігорь", головний офіс якого зареєстровано в Італії.

Також повідомляє, що має готівкою понад 596 тис. євро.

Нагадаємо, 24 червня президент звільнив голову Черкаської ОДА Олександра Вельбівця. Його обов’язки нині покладені на першого заступника Тараса Висоцького.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна