Через знищення табору ромів у Києві поліція відкрила провадження

За фактом знищеня наметів ромів у Святошинського районі столиці поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на поліцію Києва.

В рамках кримінального провадження будуть встановлені і притягнуті до відповідальності всі активні учасники цієї події.

Учора в Національному парку "Голосіївський" на території Святошинського району столиці співробітники поліції проводили профілактичні заходи. Внаслідок проведення таких заходів в місці тимчасового поселення в парку були встановлені особистості усіх присутніх там громадян. А саме - представників ромської народності.

Після того, як люди, які мешкали у тимчасовому поселенні, залишили його, група осіб однієї з громадських організацій із сокирами та молотами прибула на територію парку. Знімаючи усе на відео, вони потрощили тимчасові споруди, перешкоджаючи працівникам парку та лісового господарства розчищати територію. Внаслідок таких дій ніхто не постраждав.

"Поліція жорстко реагуватиме на порушення закону незалежно від того, членами яких організацій є порушники. Ніхто немає права здійснювати незаконні дії, ставити псевдо ультиматуми чи заради піару проводити показові погроми щодо інших громадян. Зокрема, і щодо представників етнічних меншин", - кажуть у поліції.

За такі дії передбачена встановлена законом відповідальність, до якої будуть притягнуті усі порушники. Незалежно від того, у складі яких громадських організацій чи формуваннях вони перебувають.

Нагадаємо, 7 червня у соціальних мережах повідомлялося, що група ромів влаштували табір у Голосіївському лісі. Облаштування табору, за словами очевидців, супроводжувалося вирубуванням дерев. Також ромів звинувачували у нібито скоєнні нападу на працівників лісництва.

Згодом націоналісти оголосили і провели "толоку" у таборі ромів у Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #поліція