В тому, що ми часто міняємо високопосадовців, немає нічого страшного, - Денисенко

У генерального прокурора Віктора Шокіна є приблизно місяць, щоб дати результати по розслідуванню резонансних справ, заявляє народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко
Depo.Влада
4 травня 2015 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

"Досі Генпрокуратура не дала "на гора" реальні рішення, з якими можна вигравати суди. Це є глобальна проблема, проти цього ніхто не попре. Шокін прийшов два місяці тому. Я думаю, у нього є приблизно один місяць для того, щоб ми зрозуміли, чи ці справи будуть розкриті і вони дійдуть до суду, і це буде один розвиток подій. Якщо через місяць, до першої половини червня, цього не буде, тоді можна сказати, що вчергове ми помилилися з генпрокурором", - зазначив Вадим Денисенко.

За його словами, у тому, що в Україні найвищі посадовці змінюються дуже часто, немає нічого поганого.

"Ми будуємо країну з нуля і з коліс, в умовах війни. Нічого страшного, що часто міняється генпрокурор, часто міняються міністри. Дуже важливо, щоб ми знайшли людину, спроможну це зробити", - додав Вадим Денисенко.

10 лютого Верховна Рада погодилася на призначення Віктора Шокіна генеральним прокурором України, перед цим підтримавши звільнення Віталія Яреми, призначеного у червні. До Яреми виконувачем обов'язків генпрокурора був Олег Махніцький.

За Конституцією України, президент призначає на посаду і звільняє з посади генерального прокурора за згодою Верховної Ради.