Через Корбана Луценко ініціює створення суду присяжних

Народний депутат Верховної Ради від БПП Юрій Луценко заявив, що збирається ініціювати створення суду присяжних
Depo.Влада
1 листопада 2015 20:15
ФОТО: depo.ua

Про це Луценко написав у своєму "Фейсбуці".

"Затримання Корбана не могло не статися. Все його життя було грою не по правилах і не по закону. Він завжди був під прицілом силових структур: від рейдерства до вбивства. У Корбана проте був шанс змінити життя. Він дійсно був ключовим діячем Дніпропетровської ОДА у найважчі часи війни. За багато із тоді зробленого він заслуговує на повагу. Проте бізнес-діяльність за межею фола тривала", - пише Луценко.

При цьому нардеп підкреслив, що силові структури не повинні зупинятися на самому лише Корбану, а мають довести до кінця справи й щодо інших відомих підозрюваних.

"Або силовики серйозно вдарять по членам банди Януковича, або у нас будуть нові силовики. Саме недоведеність цих справ викликає критичне сприйняття затримання Корбана. Кримінальних проваджень щодо відомих екс-урядовців ПР так само багато, як і проти Корбана. Що заважає їх реалізувати - саботаж, непрофесіоналізм чи маневри, не важливо. Важливо розуміти, що без негайного покарання минулого зла неможливо отримати підтримку на загальну деолігархізацію. Час пішов на дні. Або силовики серйозно вдарять по членах банди Януковича, або у нас будуть нові силовики. Або новий парламент", - написав Луценко.

"Днями внесу проект про суд присяжних", - підсумував нардеп

Більше новин читайте на Depo.Влада.