Чечетову оголошено підозру за «диктаторські закони»

Сьогодні колишньому депутату від Партії регіонів Михайлу Чечетову пред'явлено підозру у скоєнні злочину у зв'язку з прийняттям у парламенті законів 16 січня 2014 року
Depo.Влада
20 лютого 2015 12:45
ФОТО: depo.ua
Чечетову оголошено підозру за «диктаторські закони»
Чечетову оголошено підозру за «диктаторські закони»

Як передає depo.ua, про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв'ю «ЛІГАБізнесІнформ».

За його словами, Чечетов був одним з членів лічильної комісії, які підписали протокол лічильної комісії, «яким фактично надали статус офіційного документа цим законам».

«У нас за результатами розслідування є підстави вважати, що вони практично не були проголосовані, тобто не було 226 необхідних голосів, але було оголошено, був складений протокол про те, що нібито таке голосування відбулося», - пояснив Горбатюк.

При цьому він зазначив, що підозру вручено Чечетову особисто, він прийшов в прокуратуру для проведення слідчих дій.

За словами Горбатюка, вирішується питання про запобіжний захід.

Нагадаємо, 16 січня 2014 року під тиском Віктора Януковича, шляхом сумнівного голосування руками, більшість депутатів проголосували за пакет законів, які істотно урізають цивільні права і свободу ЗМІ. Ця подія відразу ж загострила протистояння Майдану і влади і привела в підсумку до кривавої розв'язки масових протестів в Україні.