Аваков: Чеботаря спровокували покидьки-журналісти

Колишній заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар дозволив спровокувати себе і втягнути в скандал з журналістами
Depo.Влада
28 травня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua

Так прокоментував відставку заступника міністра МВС глава міністерства Арсен Аваков, повідомляє depo.ua з посиланням на "ЛІГАбізнесІнформ".

"Створений міф, який із задоволенням крутять і люди, які щиро помиляються, і покидьки від журналістики. Чому я прийняв його відставку? Знову-таки, не тому, що багато було наговорено в процесі, а тому, що він дозволив себе спровокувати і втягнути в скандал з журналістами. Далі його цивільне право відстояти своє чесне ім'я. Але задам вам питання - а що ви можете пред'явити Чеботарю реально з усього того галасу, який був у пресі?" - сказав Аваков.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Чеботар подав у відставку після скандалу з журналістським розслідуванням і був звільнений розпорядженням уряду від 14 травня.

Комітет Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією наполягав на усуненні Чеботаря від посади у зв'язку зі скандалом про маєток під Києвом, який нібито належить йому та проведення службового розслідування. В іншому випадку - комітет погрожував порушити питання про відсторонення Авакова.

Журналісти одного з телеканалів заявляли, що знайшли підтвердження тому, що землі в Лісниках і великий маєток під Києвом належать Чеботарю. Крім того, під час підготовки сюжету на журналістів напали і розбили їх техніку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Сам Чеботар заперечував наявність у нього земельної ділянки в Лісниках.

Пізніше Антикорупційний комітет ВР ініціював відставку Авакова. Після цього стало відомо, що Чеботар йде у відставку.