Частину беркутівців, яких назвав харківський спецпризначенець, вже затримали

Інформацію щодо інших генпрокуратура перевіряє
Depo.Влада
4 жовтня 2016 17:10
ФОТО: depo.ua

Частина екс-беркутівців, яких назвав підозрюваний спецпризначинець на суді у Харкові, затримана. Щодо інших перевіряють інформацію. Про це повідомив прокурор ГПУ Олександр Ковальчук в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляє Depo.ua.

"На даний час деякі з цих працівників "Беркуту" затримані, проводиться досудове розслідування. Щодо інших інформація ще перевіряється", - сказав Ковальчук.

За його словами, свідчення екс-беркутівця дуже допоможуть слідству, а якщо будуть встановлені інші спецназівці, які отримували свинцеві кулі, будуть прийняті відповідні рішення. Окрім того, він відзначив важливість інформації про наклейки на шоломах, за допомогою яких спецпризначенці з різних областей відрізняли один одного на Майдані в лютому 2014 р. 

"Щодо наклейок на шоломах. Це допоможе слідству ідентифікувати, який саме підрозділ був присутній у тій чи іншій частині Києва", - додав Ковальчук.

Відповідаючи на питання, скільки зараз підозрюваних екс-беркутівців, він зазначив: "По тим провадженням, де я старший групи прокурорів, це 8 працівників "Беркуту" з різних областей України".

"Є інформація, що колишні працівники "Беркуту" пройшли атестацію і зараз займають різні посади в Нацполіції. На даний час під вартою 4 колишніх працівників "Беркуту", які на час затримання перебували на різних посадах в Нацполіції", - сказав Ковальчук.

Нагадаємо, що колишній командир підрозділу "Беркут" розповів про деталі спецоперації на Майдані, зокрема, назвав частину прізвищ учасників цієї операції.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада