Чалий: Учасників АТО мільйони. Над списком нев'їзних Росії доведеться потрудитись

Посол України у США Валерій Чалий прокоментував ініціативу російських депутатів щодо заборони в'їзду до Росії учасникам АТО на Донбасі
Depo.Влада
5 листопада 2015 08:39
ФОТО: depo.ua

Про це Чалий написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Не втримався. Не по посаді. Вибачте. Тут в російській Держдумі пропонують заборонити в'їзд до Росії довічно учасникам АТО. Який цинізм і знущання на здоровим глуздом! Як кажуть: з хворої голови - на здорову!" – обурився дипломат.

Він зазначив, що йому не вдалося побувати на передовій, бо трудився над припиненням війни на дипломатичному полі. І є мільйони українців, які тим чи іншим чином були задіяні в АТО.

"Мені не довелось бути на передовій. В цей час дипломатичними засобами зупиняли повномасштабну війну. Враховуючи те, що для мене російський напрям зовнішньої політики багато років був не чужим - тепер російською... Войны начинаются решениями властной верхушки - страдают народы. Исторических примеров - не счесть. Хотите изолировать Росию навечно от цивилизованного мира - это будет ваше решение. Но знайте: в Украине участники АТО - тем, либо иным способом - десятки миллионов. Придется над списками потрудиться. Можете внести и меня. А я уж постараюсь, чтобы всем российским политиками - инициаторам этой бредовой идеи, запретили въезд в Украину и в США - со всеми вытекающими обстоятельствами", - заявив Чалий.

Нагадаємо, депутати Держдуми Росії від КПРФ Валерій Рашкін і Сергій Обухов звернулися до прем'єр-міністра Дмитра Медведєва з закликом скласти перелік учасників АТО на Донбасі, для яких довічно буде заборонений в'їзд до Росії

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада