Колишній заступник начальника міліції Севастополя очолив МВС на Донбасі

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков призначив начальником МВС Донецької області полковника міліції В'ячеслава Аброськіна
Колишній заступник начальника міліції Севастополя очолив МВС на Донбасі
Колишній заступник начальника міліції Севастополя очолив МВС на Донбасі

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу МВС.

«Аброськін вбачає основним пріоритетом в діяльності міліції - надати впевненості громадянам, що правоохоронці завжди прийдуть на допомогу, а також підвищити рівень довіри населення до системи і прикласти максимум зусиль, щоб зберегти правопорядок», - йдеться в повідомленні.

Радник міністра Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook дав Аброськіну позитивну характеристику: «Саме В'ячеслав Аброськін, починаючи з червня, керував спецгрупою МВС, яка відловлювала бандитів, терористів, міліціонерів-зрадників. Особисто сам з автоматом Калашникова в руках він брав участь у затриманні небезпечних озброєних злочинців. Його група затримувала заступника начальника міліції Дзержинська, який грабував разом з терористами жителів міста, і працівника Макіївської прокуратури, який перейшов на сторону «ДНР».

Раніше Аброськін працював заступником начальника Департаменту карного розшуку МВС України. А до того, працював зам начальника УВС м.Севастополя, звідки виїхав до України після окупації Криму Росією.

Міліцейський підрозділ регіонального Главку буде дислокуватися в Маріуполі.