Колишній заступник начальника міліції Севастополя очолив МВС на Донбасі

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков призначив начальником МВС Донецької області полковника міліції В'ячеслава Аброськіна
Depo.Влада
9 листопада 2014 15:31
ФОТО: depo.ua
Колишній заступник начальника міліції Севастополя очолив МВС на Донбасі
Колишній заступник начальника міліції Севастополя очолив МВС на Донбасі

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу МВС.

«Аброськін вбачає основним пріоритетом в діяльності міліції - надати впевненості громадянам, що правоохоронці завжди прийдуть на допомогу, а також підвищити рівень довіри населення до системи і прикласти максимум зусиль, щоб зберегти правопорядок», - йдеться в повідомленні.

Радник міністра Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook дав Аброськіну позитивну характеристику: «Саме В'ячеслав Аброськін, починаючи з червня, керував спецгрупою МВС, яка відловлювала бандитів, терористів, міліціонерів-зрадників. Особисто сам з автоматом Калашникова в руках він брав участь у затриманні небезпечних озброєних злочинців. Його група затримувала заступника начальника міліції Дзержинська, який грабував разом з терористами жителів міста, і працівника Макіївської прокуратури, який перейшов на сторону «ДНР».

Раніше Аброськін працював заступником начальника Департаменту карного розшуку МВС України. А до того, працював зам начальника УВС м.Севастополя, звідки виїхав до України після окупації Криму Росією.

Міліцейський підрозділ регіонального Главку буде дислокуватися в Маріуполі.