Бутусов: Проти слідчих, що ведуть справу "діамантових прокурорів", завели окрему справу (ДОКУМЕНТ)

Генеральна прокуратура таки завела провадження проти прокурорів, що вели справу проти Корнійця та Шапакіна
Depo.Влада
14 липня 2015 13:03
ФОТО: depo.ua

Про це на власній сторінці у "Фейсбуці" написав головред видання "Цензор.нет" Юрій Бурусов, оприлюднивши відповідний документ.

"Важливо! Війна в Генпрокуратурі через справу про високопоставлену корупцію!
Генеральний прокурор Віктор Шокін пішов на різкий конфлікт зі своїм першим заступником Давидом Сакварелідзе. (Слідство Генеральної інспекції) і заступником генпрокурора Віталієм Каськом (процесуальне керівництво). Генпрокуратура порушила справу проти їх підлеглих - групи слідчих і прокурорів Генеральної інспекції ГПУ, які ведуть справу проти прокурорів-хабарників Корнійця та Шапакіна", - зазначив Бурусов.

За його словами, "у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 13 липня справу № 4201500000001453, відкрите рішенням старшим слідчим з особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ Дмитром Сусом.

Група співробітників Генеральної інспекції, яка проводила всі процесуальні дії по затриманню прокурорів-хабарників звинувачується у внесенні недостовірних відомостей у справу від 26 червня, порушену Генеральною інспекцією проти призначенців Віктора Шокіна - прокурорів Шапакіна і Корнійця, взятих на місці злочину на хабарі, при обшуку у яких виявлено понад 500 тисяч доларів і велика кількість нерухомого майна.

Прямий і відвертий тиск на слідчу групу Генеральної інспекції не міг здійснитися без відома генерального прокурора Віктора Шокіна. Це безпрецедентна подія, коли Генеральна прокуратура демонстративно чинить тиск на своїх співробітників, що зловили на хабарі високопоставлених співробітників.

Не виключено, ГПУ має намір позмагатися за повне закриття справи і розгін Генеральної інспекції. Розвал справи до суду дозволить уникнути неприємних питань про походження грошей і про спільників Корнійця та Шапакіна. Шокін "своїх" не здає. Разом з ним у тиску на слідство беруть участь заступник генпрокурора Столярчук та начальник головного слідчого управління Грищенко. Генпрокуратура вирішила натиснути не так на високопоставлених хабарників, а на тих, хто їх виводить на чисту воду".

Мітки: ГПУ, корупція