Бурейко відмовилася від усіх звинувачень на адресу Варченка і звинуватила у провокації "руку Кремля"

Наталя Бурейко вибачилася перед чиновником Нацполіції і припустила, що акаунт з його фотографією зробили російські хакери

Про це вона написала в Facebook, передає Depo.ua.

"Я, Бурейко Наталя, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченко в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не віддаючи собі звіт в своїх діях. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не не мала на те реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала ніяких підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший", - говориться у заяві дівчини.

"Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань", - зазначила Бурейко.

Вона вибачилася перед Варченком і членам його сім'ї.

"Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційної кампанії. Прохання журналістам не турбувати більше мене, мою сім'ю, або сім'ю Олександра. Залиште цю тему в спокої. Подальших коментарів не буде", - резюмувала Бурейко.

Нагадаємо, що київська студентка Наталія Бурейко звинуватила співробітника Департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка у домаганнях і погрозах "здохнути, як Гандзюк".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна