Будик: Завдяки заяві про Яценюка ми дізналися, де тримають українців Клиха і Карпюка

Після заяви, що українці Микола Карпюк та Станіслав Клих ніби дали свідчення про участь прем'єр-міністр Арсенія Яценюк в Чеченській війні, стало відомо де їх утримують в Росії
Depo.Влада
10 вересня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив радник заступника міністра оборони України Василь Будик.

"Як ви бачили заяву Слідчого комітету Росії, виявилося, що двоє наших хлопців дали свідчення, що пан прем'єр-міністр брав участь у бойових діях. Відповідно ця інформація була підхоплена всіма ЗМІ. Але для нас це свідчення того, що двоє наших громадянин були викрадені й упродовж року ми не могли вийти ніяким чином на зв'язок, виявити їх. Не були допущені ні консули, ані адвокати до хлопців. Після цієї заяви, ми розуміємо, де хлопці, що з ними все в порядку. З цього моменту включили всі міжнародні механізми з повернення наших громадян в нашу країну. Ми тільки припускали, де вони можуть перебувати. Будь-яка спроба відправити адвокатів або  консула, щоб це справа спостерігати, приймати в ньому участь закінчувалася фіаско, оскільки Росія категорично відмовлялася визнавати наявність на своїй території двох наших хлопців", - заявив він.

Раніше Російські ЗМІ повідомили, що свідчення на прем'єра України Арсенія Яценюка про його участь у бойових діях у Чечні нібито дали Станіслав Клих і Микола Карпюк, які заходяться в СІЗО міста П'ятигорська.

Читайте також: Хто ті політв'язні, що розповіли про Яценюка-"моджахеда"

Більше новин про політику читайте розділі Влада.depo.ua.