Британські правоохоронці закрили офіс у Києві через зволікання ГПУ у справі Злочевського

Правоохоронні органи Великої Британії закриють в Україні свій офіс через те, що Генеральна прокуратура України зволікала з процесом передачі документів у справі про мільярди екс-міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського
Depo.Влада
8 липня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила начальник Управління МВС із забезпечення повернення активів, придбаних злочинним шляхом, Олена Тищенко, повідомляє depo.ua.

"Через те, що Генеральна прокуратура затримувала документи, які повинні бути передані в Англію і використані в англійському процесі заморожування коштів Злочевського, внаслідок того, що Генпрокуратура спочатку забрала цю справу в МВС, а потім затримала передачу документів, англійські правоохоронні органи програли справу в суді, грошові кошти були розморожені. Ми говоримо про 23 млн євро, які були заморожені банком, були перераховані, за нашими даними, в тінь", - розповіла Тищенко.

За її словами, британські партнери дуже негативно сприйняли цей інцидент і прийняли рішення про закриття свого офісу в Україні.

"Наше управління бере на себе завдання налагодити контакт і повернути цей офіс в Україні. Ми беремо цю справу у провадження. Ми намагаємося відстежити кошти Злочевського, ті які були заморожені і ми будемо на цьому етапі в цій справі налагоджувати свої відносини з англійськими партнерами", - зазначила Тищенко.

Нагадаємо, що в січні 2015 р. Великобританія закрила кримінальне провадження щодо активів екс-глави Мінекології Миколи Злочевського.