Британія закидає Facebook обман щодо російського втручання (ОНОВЛЕНО)

Британські парламентарії звинуватили соцмережу Facebook у продажі особистих даних користувачів 

Про це йдеться у звіті "Фейкові новини", підготовленого комітетом з цифрових технологій британської палати громад, інформує Depo.ua.

У документі відзначається, що Facebook хотів перехоплювати налаштування конфіденційності своїх користувачів, щоб низка розробників додатків могли отримувати доступ до даних.

За даними авторів звіту, низка керівників Facebook або "навмисно вводили в оману" законодавців під час розслідування, або "навмисне не інформували" політиків про можливе втручання Росії у закордонні вибори.

Зокрема, йдеться про представника відділення Facebook у Британії Саймон Мілнера і технологічного директора компанії Майка Шрепфера.

"У нас склалося враження, що-небудь Саймон Мілнер і Майк Шрепфер навмисно ввели в оману комітет, або члени керівництва Facebook їм навмисно не повідомили про ступінь російського втручання в іноземні вибори", - йдеться в доповіді.

Також парламентарії стверджують, що мають докази того, що іноземні державні діячі впливали на хід голосування Brexit в 2016 році.

Мілнер стверджував, що компанія виявила активність акаунтів, пов'язаних з Росією, напередодні референдуму по Brexit.

Проте у Facebook заперечують ці звинувачення. У компанії запевняють, що внесли значні зміни в свою ділову політику і підтримали регулювання в таких областях, як конфіденційність.

Нагадаємо, на початку грудня 2018 року парламент Британії опублікував внутрішні електронні листи Facebook Inc., які, за словами законодавців, доводять, що деякі розробники мали спеціальний доступ до даних користувачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Facebook