UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Британія допоможе Україні із "зеленими" реформами

Україна і Велика Британія планують співпрацювати у реформуванні вугільної галузі, розвитку "зеленої" енергетики та в контексті декарбонізації економіки в цілому

Про це йшлося під час зустрічі в.о. міністра енергетики України Ольги Буславець і міністра бізнесу, енергетики та промислової стратегії Британії Квасі Квартенга, що відбулася 14 вересня у режимі онлайн-конференції, передає Depo.ua з посиланням на "Урядовий портал".

Буславець зазначила, що Україна дотримується європейських та світових трендів розвитку, зокрема, в рамках поступової трансформації національної економіки та енергетики у напрямку вуглецево нейтрального розвитку.

"Україна започаткувала діалог із ЄС в рамках імплементації "зеленого курсу" та Європейської Зеленої Угоди, яка має до 2050 року перетворити Європу на перший кліматично нейтральний континент", – зазначила очільниця українського міністерства.

Вона повідомила, що зараз з метою актуалізації цілей та векторів розвитку розпочався процес оновлення Енергетичної стратегії України до 2035 року з перспективою до 2050 року.

Водночас Україна вже зараз рухається у напрямку розвитку "зеленої" енергетики і зацікавлена у спільних проектах.

"Для нас була б дуже важлива допомога уряду Британії в рамках реалізації проектів Energy Storage, які є важливими для нашої енергосистеми і подальшого розвитку "зеленої" генерації", – зазначила Буславець.

Вона зосередила увагу на планах розвитку водневої енергетики в Україні.

"Україна має значний потенціал "зеленого" водню. Нами розпочато роботу з підготовки дорожньої карти розвитку водневої енергетики. До кінця року планується розпочати підготовку Стратегії розвитку даної сфери в Україні. Ми сподіваємось на результативну співпрацю при здійсненні ключових заходів з розвитку та інтеграції водневих технологій, що зокрема включатиме розробку водневої концепції та реалізацію пілотних проектів", – наголосила Буславець.

Нагадаємо, Україна та Німеччина домовилися про енергетичне партнерство.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"