Бригинець порівняв фракцію БПП з дівчиною, кинутою Томенком і Фірсовим

Новоспечений народний депутат Олександр Бринигець, який зайшов у парламент за списком БПП після позбавленням мандату Миколи Томенка і Єгора Фірсова, порівняв цю фракцію з дівчиною, яка почала зустрічатися з іншим хлопцем
Depo.Влада
29 березня 2016 12:42
ФОТО: depo.ua

Такою метафорою він відповів на запитання про те, чи етичним він вважає свій прихід у фракцію після позбавлення мандату колег, передає depo.ua.

"Це інша ситуація: це коли дівчина зустрічалася з хлопцем, а потім вони розійшлися і вона почала зустрічатися з іншим хлопцем. То чи можуть в того першого хлопця бути якісь претензії? Отже, стосунки з БПП з Фірсова і Томенка – то інші стосунки", - пояснив Бригинець і пообіцяв сам скласти мандат, якщо не зможе працювати з фракцією.

Нагадаємо, сьогодні спікер Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив про позбавлення депутатських мандатів Єгора Фірсова та Миколи Томенка. 

25 березня з’їзд партії "Блок Петра Порошенка – Солідарність" схвалив рішення забрати мандат у народних депутатів Єгора Фірсова і Миколи Томенка, які, пройшовши до парламенту за списками цієї політсили, покинули її. А вчора відповідне рішення ухвалив Центрвиборчком

На місця Томенка і Фірсова у Верховну Раду прийшли Олександр Бригинець і Дмитро Білоцерківець. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада