Brexit спростить євроінтеграцію України, - польський спікер

Рішення Великобританії про вихід з Євросоюзу може спростити шлях України в напрямку євроінтеграції
Depo.Влада
26 червня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський на спільному брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм у неділю в Трускавці Львівської області, передає depo.ua з просиланням на "Українську правду".

"Якщо ми говоримо про майбутнє, перш за все, європейське майбутнє, про те, що буде відбуватися в зв'язку з рішенням, прийнятим Великобританією. Я вважаю, що це можливість і потреба внести зміни у функціонування європейських інституцій, таких як Європейський парламент і Європейська комісія" , - зазначив він.

"І в зв'язку з цим відкривається можливість змін відповідних положень, які спростили б Україні шлях до спільної, об'єднаної Європи, до європейської інтеграції", - сказав Кухчинський.

"Ми домовилися, що будемо працювати саме в цьому напрямку. Сподіваюся, що результати нашої роботи будуть хороші", - додав він.

Водночас Парубій за підсумками зустрічі делегацій парламентів України і Польщі заявив, що Кухчинський озвучив ініціативу можливої участі України в роботі Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина), в якості спостерігача.

"Пан маршалок дав ряд цікавих і важливих ініціатив та щодо інтенсифікації відносин в питанні надання безвізового режиму (для громадян України), в питанні прискорення нашого шляху до вступу і членства в Євросоюзі. Але також в питанні формату участі України, можливо, як спостерігача, в форматі Вишеградської четвірки", - заявив Парубій.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада