Брат за брата: Добкін розповів про "п`янку" енергетику в Раді

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін вважає, що у Верховній Раді панує "п`янка" енергетика
Depo.Влада
2 листопада 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи загадкову поведінку його брата Дмитра у Верховній Раді, передає Depo.ua.

Він стверджує, що його брата намагались скомпроментувати змонтованим відео, а закордонний тур за 135 тис. євро він не замовляв.  "Він завтра сам розповість. Він завтра буде у Верховній Раді і розповість, де він буде відпочивати. Але те, що він не купував і не збирається купувати цей тур - це стовідсотково", - запевнив нардеп.

Коментуючи дивну поведінку брата, Добкін сказав, що у Раді панує особлива енергетика.  "Щоб у Раді знаходитись у піднесеному настрої, нема необхідності вживати алкоголь або інші стимулятори. Там така атмосфера, така енергетика, і можна зустріти такі "приємні обличчя", що від одного такого вигляду і повітря можна сп`яніти. Враховуючи, що прискіплива увагу до Дмитра існує вже давно, ...зрозуміло, що ведеш себе обережно і навіть зайвий раз пошту не перевіриш, розуміючи, що тебе можуть з усіх боків фотографувати. Як звір у клітці почуваєшся", - зізнався нардеп. 

Нагадаємо, нардеп Дмитро Добкін під час засідання Верховної Ради вразив журналістів своєю мімікою.

Крім того, Дмитра Добкіна заскочили у Раді за бронюванням туру за 135 тисяч євро (3 500 000 грн).

 Більше новин політики читайте на Depo.Влада