На фракції БПП вирішили голосувати за відставку Яценюка (ОНОВЛЕНО)

Фракція БПП вирішила визнати роботу Кабінету Міністрів незадовільною
Depo.Влада
15 лютого 2016 21:27
ФОТО: depo.ua


Про це повідомив депутат БПП Сергій Лещенко за результатами засідання фракції, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За його словами, якщо буде зібрано 150 голосів за відставку уряду Арсенія Яценюка, то фракція БПП голосуватиме за це рішення.

Також цю інформацію підтвердив і нардеп від БПП Сергій Каплін. 

"Прем'єр не знайшов аргументів. 99% громадян за те, щоб ми сьогодні проголосували за відставку. Тому завтра, я переконаний, фракція у повному складі проголосує – дасть свої голоси, підписи, і ми будемо формувати новий уряд", - заявив у коментарі журналістам Каплін

"В мене була чітка позиція, якщо я тут не почую рішення про відставку, я приготував заяву про вихід із фракції. Але будемо формувати новий уряд", - додав Каплін.

Він наголосив, що новий Кабмін формуватимуть з чистого аркуша. 

Рішення ухвалювалося без Яценюка та президента Петра Порошенка, які виступали на засіданні фракції.

Згідно з повідомленням, зустріч Порошенка з депутатами тривала не менше години, але чіткої позиції щодо відставки уряду він не висловив.

Ключове, що просив президент - проголосувати за 8 законопроектів, які необхідні для безвізового режиму і співпраці з МВФ.

"Я не буду на вас тиснути, прийшов вас послухати", - сказав він депутатам, відповідаючи на запитання щодо відставки уряду.

Порошенко сказав, що питання про відставку Кабінету міністрів не можна не піднімати, оскільки це турбує суспільство, але лишається на розсуд депутатів.

"Коли міністри на 1+1 говорили про успіхи уряду навіть я їм не вірив", - зазначив президент.

Він сказав, що не допустить дострокових парламентських виборів.

Взагалі, за інформацією джерел УП, зустріч Порошенка звелася до того, що він не висловив чіткої позиції щодо уряду і ретранслював депутатам ризики та позицію західних партнерів.

Після цього з депутатами зустрівся Яценюк. Він відповідав на запитання депутатів, здебільшого вузькогалузеві.

Під час спілкування із фракцією Яценюк висловив таку думку: "Ми йдемо, як барани, у 2005 рік. Тоді тільки війни не було".

На це Юрій Луценко відповів, що "тоді президент був непопулярною політичною фігурою, який відправляв у відставку популярного прем’єра, а зараз президент - найпопулярніша фігура".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада