БПП вимагає перерахунку голосів у Кривому Розі

Партія "БПП "Солідарність" вимагає від ЦВК рішення про перерахунок бюлетенів на всіх дільницях, де існують сумніви щодо чесності волевиявлення під час проведення другого туру виборів мера міста Кривий Ріг
Depo.Влада
18 листопада 2015 19:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві БПП, оприлюдненій сьогодні прес-службою політсили, передає depo.ua.

"Перерахунок бюлетенів має бути проведений публічно, у присутності ЗМІ, політичних партій і громадських організацій. Тільки це може зняти будь-які питання щодо переможця виборів", - наголошують у заяві.

"Ми категорично засуджуємо початок роботи новобраних органів місцевої влади до тих пір, поки не будуть розглянуті всі скарги та винесені всі судові рішення, які стосуються питань прозорості виборчого процесу", - заявляють у БПП.

"Переконані, що чистота та прозорість виборчого процесу є запорукою легітимності та справжньої довіри до новообраних органів місцевих влади. Всі сторони мають бути зацікавлені, щоб були вжиті всі заходи, аби процедура виявлення переможця ні в кого не викликала сумнівів", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, подання щодо заміни членів міської виборчої комісії у Кривому Розі сьогодні подали у ЦВК народні депутати від "Самопомочі"

Також ВО "Батьківщина" надіслала в Центральну виборчу комісію подання щодо заміни членів міської виборчої комісії у Кривому Розі