У БПП впевнені, що скандальний закон про валютні кредити переголосують

Законопроект про реструктуризацію валютних кредитів №1558-1, підтриманий Верховною Радою України в четвер, буде переголосовано
Depo.Влада
3 липня 2015 11:34
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні група наших депутатів зареєструє постанову (проект постанови - ред.) і, відповідно до статті регламенту, в якій чітко прописано, що при фіксації факту неперсонального голосування питання має бути переголосовано. І цей закон буде поставлений на голосування", - заявив Кононенко журналістам в п'ятницю в Києві.

Він зазначив, що народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Андрій Павелко не був у Києві, а його картка проголосувала.

"Я розмовляв з паном Павелком і він готовий особисто підтвердити, що його в залі не було", - додав Кононенко.

Нагадаємо, Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроекту.

Потенційні втрати банківської системи у разі набуття законопроектом щодо реструктуризації валютних кредитів чинності складуть 95 мільярдів гривень, про що заявила міністр фінансів Наталія Яресько. 

 Документ передбачає, що реструктуризації підлягають усі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості. Заборгованість за споживчим кредитом конвертується за офіційним курсом НБУ на дату укладення кредитного договору. Курсова різниця списується банками.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.