БПП і "Народний фронт" закликали Раду цього тижня призначити членів ВРЮ

Парламентські фракції "Блок Петра Порошенка" та "Народний фронт" наполягають на призначенні Верховною Радою членів Вищої ради юстиції (ВРЮ) на пленарному тижні 19 – 22 травня
Depo.Влада
18 травня 2015 12:13
ФОТО: depo.ua

Відповідні заяви представники цих фракцій зробили на засіданні погоджувальної ради, передає depo.ua.

"Ми повинні проголосувати за членів Вищої ради юстиції. І формула може бути одною: або вже голосуємо за двох, які вже узгоджені відповідними фракціями, або за трьох, якщо уся коаліція подасть свої кандидатури", - сказав голова фракції "БПП" Юрій Луценко.

За його словами, затягування з призначенням членів ВРЮ від парламенту означатиме підтримку подальшої діяльності "суддівської мафії".

Луценка підтримав і представник "Народного фронту" Остап Семерак.

"На засіданні ради коаліції, очевидно, нам потрібно було б у кінцевому результаті погодити питання щодо обрання третього члена вищої ради юстиції", - сказав він.

Нагадаємо, що питання обрання членів ВРЮ було внесено до порядку денного парламенту 14 травня, однак, нардепи так і не розпочали відповідну процедуру у через відсутність з цього питання консенсусу в коаліції.

"БПП" пропонує призначити членом ВРЮ юриста Олексія Маловацького, "Народний фронт" - суддю Ірину Мамонтову. Третю кандидатуру між собою повинні узгодити фракції "Самопомочі", "Батьківщини" та "Радикальної партії".