Бійці Коломойського і Яроша блокують проблемний окружком на Донбасі

Робота 59-ї окружної виборчої комісії, розташованої в сел. Велика Новосілка Донецька області, продовжує блокуватися озброєними людьми
Depo.Влада
4 листопада 2014 15:55
ФОТО: depo.ua
Бійці Коломойського і Яроша блокують проблемний окружком на Донбасі
Бійці Коломойського і Яроша блокують проблемний окружком на Донбасі

Про це передає ДеПо з місця подій.

Біля будівлі розважального центру, в якому розташувалася окружна виборча комісія, знаходяться близько 50 чоловіків у камуфляжній формі зі зброєю. Деякі з них - з шевронами батальйону «Дніпро-1», «Донбас», інші тримають червоно-чорні прапори «Правого сектора».

Довколишні дороги перегороджені автомобілями з написами «Збройні сили України».

Як повідомляє на своїй сторінці в Facebook заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов, посилаючись на повідомлення куратора добровольчого батальйону «Кривбас» Миколи Колесника, «ситуація загострюється. Щодо 59-го округу починають змовлятися бойові командири».

За повідомленням Колесника, мер міста Сажко є прихильником сепаратистів, у той час як його основний конкурент по округу - Манько - є заступником командира батальйону «Дніпро-2».

У Центральній виборчій комісії підтверджують, що доступ членам дільничних виборчих комісій в приміщення окружкому заблоковано.

Відомо, що в інформаційно-аналітичну систему «Вибори» 59-й окружком не ввів дані про підсумки голосування в загальнодержавному багатомандатному окрузі з 18 виборчих дільниць округу №59 та про підсумки голосування в одномандатному окрузі - з 19 дільниць.

Нагадаємо, вчора ДеПо повідомляв, що за результатами обробки 82,88% протоколів мер міста Курахове Сергій Сажко продовжує лідирувати і набирає 30,63% голосів, що на 8% більше, ніж у його найближчого конкурента - самовисуванця Валентина Манька.

Фото: ukranews.com