Бойовики перетворюють промзону Авдіївки у другий ДАП, - Тимчук

Протягом минулої доби російсько-терористичні війська на Донбасі, крім стрілецьких озброєнь, гранатометів різних типів, мінометів (82-мм / 120-мм), також використовували 122-мм гаубиці Д-30А і танки
Depo.Влада
8 квітня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це у "Фейсбуці" заявив народний депутат від "Народного фронту", керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

"В районі Авдіївки противник вже не ховаючись використовує важку бронетехніку. Південь і на північ Ясинуватської розв'язки фіксується 2-е групи танків бойовиків (загальна кількість - 12 машин, зосереджених на ділянці від "Агро-Нафти" до ринку "Господар"). Ще 6 танків (резервна група) знаходяться на замаскованих позиціях на північний схід від 3-го мікрорайону Ясинуватої за лісництва. З позицій в районі висоти 272.2 і з посадки в даному районі бойовики вели цілеспрямований вогонь з танків по будівлям в "промзоні". Очевидно, бойовики вирішили перетворити "промзону" Авдіївки на "другий ДАП" - зруйнувати всі об'єкти в даному районі для ускладнення оборонних дій сил АТО", - зазначив він.

Також за його словами, з 120-мм і 82-мм мінометів терористи наносили удари з вогневих позицій в районі Мінерального, Яковлівка, зруйнованого моста і на північний захід від Каштанового по позиціях сил АТО в районі "промзони" Авдіївки і прилеглим ділянкам. Також противником була застосована 122-мм артилерія (до 20 снарядів).

"Одночасно бойовики продовжують посилювати свої бандформування, які оперують на цій ділянці. Зокрема, в даний район перекинута ще одна рота (до 100 чол.) На БМП-1 і МТ-ЛБ (всього до 10 одиниць ББМ) - в район на північ від вулиці Леніна (п. Мінеральне). У темний час доби терористи, діючи відразу декількома піхотними групами, вели бої з передовими підрозділами сил АТО як в районі "промзони", так і в районах НП і опорних пунктів українських військ в районі дачного містечка і південніше. На всіх ділянках противник був відкинутий, не зумівши вклинитися в бойові порядки сил АТО", - сказав Тимчук.

"У той же час, перекидання сил і засобів бойовиків в район "промзони" Авдіївки відбувається за рахунок бандформувань, що оперують на сусідніх ділянках. І, хоча протягом доби на ділянці між опорним пунктом "Зеніт" і повітряним стволом шахти Бутівка терористи також зав'язали бої з передовими підрозділами сил АТО (були обстріляні також Дослідне, Піски і Водяне), дані дії носять скоріше демонстративний характер для створення враження "цілісності фронту" на цій ділянці. Основні ж зусилля супротивника зосереджені на Авдіївці", - підкреслив експерт.

Нагадаємо, під Авдіївкою йдуть сильні бої: збиті безпілотники бойовиків, є поранені

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада