Бойовики не хочуть пояснити, чому блокують відкриття КПВВ у Золотому

Представники Окремих районів Луганської області (ОРЛО) не можуть пояснити, чому блокують відкриття пункту пропуску в Золотому Луганської області
Depo.Влада
3 серпня 2016 18:38
ФОТО: depo.ua

Про це за підсумками переговорів Тристоронньої контактної групи повідомила прес-секратар представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передає depo.ua.

"Україна в черговий раз загострила питання відкриття КПВВ в Золотому. Представники ОБСЄ підтверджують: немає причин, щоб не відкривати цей пункт пропуску, якого так потребують жителі Луганської області. На жаль, представники ОРЛО так і не надали виразних пояснень щодо причин, з яких вони блокують відкриття такого КПВВ", - повідомила Оліфер.

Нагадаємо, на початку липня голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз зазначив, що розраховує відкрити КПВВ "Золоте" протягом одного-двох місяців.

Контрольний пункт розташований на дорожньому коридорі Стаханов – Золоте – Гірське – Лисичанськ у напрямку Луганська на відстані близько 2 км від лінії розмежування. Він побудований за вдосконаленою технологією, що дозволить зменшити час очікування для осіб, які їдуть в обидва напрямки. Організовано шість смуг руху: по три на виїзд і в'їзд. Є можливість для здійснення реверсного руху.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада