Бойовики "ІДІЛ" бояться бойових жіночок, які позбавляють їх раю, - The Independent

Жінки з курдських народних загонів є однією з головних загроз для бойовиків "Ісламської держави", які вірять, що чоловіки, загиблий від рук жінки, не потрапляє до раю
Depo.Влада
10 грудня 2015 12:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.uа з посиланням на The Independent.

"Вони думають, що ведуть боротьбу в ім'я ісламу. Вони вірять, що, якщо хтось з "ІД" пав від рук дівчини, то він не потрапить в рай. Вони бояться дівчат", - заявила командир одного з жіночих загонів.

Подібні загони, що складаються з молодих жінок, були сформовані три роки тому і відіграли значну роль у боротьбі за місто Кобань. За словами 20-річної жінки-солдата Ефелін, якщо бойовики "Ісламської держави" вирішать повернутися в Кобань, то "жоден з них не залишиться в живих".

Діяльність таких загонів йде врозріз з уявленнями джихадистів про те, яка роль жінки в суспільстві.

У своєму маніфесті бойовики "Ісламської держави" критикують західну ідею гендерної рівності і стверджують, що головна жіноча роль - це мати і берегиня домашнього вогнища.

При цьому британки, які перейшли на бік цих терористів, публікують Інтернеті безліч фотографій, на яких вони зображені зі зброєю, проте в реальності прихильниці джихадистів, імовірно, куди менш активні.

Нагадаємо, що до терористів "Ісламської держави" активно приєднуються вихідці з різних країн, і за останні півтора роки кількість "легіонерів" зросла вдвічі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада