Бойові побратими Савченко: Вона була нашим прапором

Українська льотчиця і нардеп Надія Савченко під час перебування у російському полоні надихала військових на Сході України до боротьби з окупантами
Depo.Влада
25 травня 2016 17:38
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" в Адміністрації Президента розповіли бойові побратими Савченко, передає depo.ua.

"Два роки Росія накачувала світ ненавистю і брехнею. Ми знали , що Надія не була коректувальником, не мала сосунку до вбивства журналістів і сама не переходила кордон Росії", - сказав один з "айдарівців".

За його словами, Савченко надихала боротися проти ворога на фронті.

"Красива дівчина, знаходиться за ґратами на Росії. Як ми можемо тут воювати погано, якщо вона там тримається", - риторично додав боєць.

Інший побратим додав, що Савченко під час зустрічі першим чином поцікавилася справами військових.

"Вона сильно втомилася. Перше, що вона питала, як ви тут. Тобто вона цікавиться, як ми. Людське ставлення залишилося. Її зараз ніхто не став грузити проблемами, за тиждень вона сама все зрозуміє", - сказав боєць .

Нагадаємо, що Савченко в обід приземлилася в "Борисполі" на президентському літаку -її помилував президент Росії Володимир Путін в обмін на помилування й поверення на Росії ГРУшників Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва.