Бійня під Радою – акція до виступу Путіна в ООН, – Скіпальський

Заворушення під Верховною Радою України 31 серпня – це спланована операція російських спецслужб перед виступом президента Росії в Організації Об’єднаних Націй щодо ситуації в Україні
Depo.Влада
7 вересня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв'ю "Укрінформу" обґрунтував колишній начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський.

"Путін готується до виступу в Організації Об'єднаних Націй. Головним стрижнем його доповіді буде те, що в Україні іде громадянська війна. Це підготовка до виступу Путіна в ООН", - вважає він.

За словами Скіпальського, під час виступу в ООН Путін, як завжди, буде стверджувати, що російських військ на Донбасі немає. А як приклад до своєї тези про те, що в Україні відбувається громадянська війна, він пригадає події під парламентом.

"Все це антураж для аргументації Путіна перед світовою спільнотою, що в Україні іде громадянська війна. І якщо наші горе-політики цього не зрозуміють і будуть продовжувати далі це партійне внутрішнє протистояння, то ми підіграємо Путіну. І дуже багато членів ООН потім скажуть, що, мовляв, в Україні, виявляється, дійсно іде громадянська війна на зразок подій в Сирії", - вважає він.

Водночас Скіпальський переконаний, що Москва робить все для того, щоб Путін мав можливість сказати в ООН, що "ви на нас санкції накладаєте, гляньте на них. Вони самі, ми тут ні при чому".

Нагадаємо, що  через сутички під Верховною Радою 31 серпня  постраждали понад 140 міліціонерів, троє загинули. Головний підозрюваний в метанні гранати у правоохоронців - колишній член партії "Свобода". 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.