Бойко став недовисунутим кандидатом, - Колесніков

В кінці листопада мене запросили на "Радіо НВ". Серед іншого, ми обговорювали з'їзд партії і те, що його потрібно провести до 15 грудня. Це - вимога обласних політради. Моя заява лягла в основу доносу Юрія Бойка

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив співголова політради партії "Опозиційний блок" Борис Колесніков.

За словами політика, звинувачення полягають в тому, що він виступив по радіо, а співголова виконкому (Олександр Касанюк) підробив документи.

"Як він може підробити документи, якщо він відправляє їх від свого імені? З юридичної точки зору, ця справа - повний нуль. Все слідство сміється над нею. Ніякого відношення до Міністерства внутрішніх справ і до слідчого управління це не має", - зазначає Колесніков.

Він вважає, що його правовий статус у цій справі - свідок.

"Я додам: свідок ганьби недовидвинутого кандидата Юрія Бойко. Один з лідерів опозиції пише заяву чинній владі (з якою воює) на своїх колег по опозиції, щоб зірвати з'їзд опозиційної партії. Це - нонсенс! Такого прецеденту в історії України ще не було", - підкреслив Колесніков.

Колесніков також висловив обурення з приводу того, що Бойко з Льовочкіним кажуть, що його колеги співпрацюють з владою.

"Олександр Єфремов знаходиться у в'язниці вже третій рік. Вадим Новинський, Олександр Вілкул і Михайло Добкін - під слідством. І, при цьому, ми співпрацюємо з владою.
У представників нинішньої влади всі "непристойні" місця в поцілунках від Бойка і Льовочкіна! ", - сказав Колесніков.

Політик упевнений, що Бойко намагається дискредитувати "Опозиційний блок".

"Але цією заявою він поховав себе, своє сьогодення і майбутнє в політиці. З ним ніхто і ніколи не захоче мати справу. Всі будуть думати: "Сьогодні ми зв'язалися з Бойком, а завтра він напише на нас заяву". З'їзд в будь-якому випадку буде проведено. Розколоти "Опозиційний блок" у Бойка не вийде. Свою нікчемність в політиці вони зрозуміють вже на найближчих виборах ", - зазначив Колесніков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна