Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка (ІНФОГРАФІКА)

Найбільшими антидосягненнями уряду Яценюка за два роки роботи стали обвал національної валюти, галопуюча інфляція, рекордне зростання цін та підвищення комунальних тарифів, а також знецінення зарплат та пенсій українців
Depo.Влада
12 лютого 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це 12 лютого на прес-конференції в "Інтерфакс-Україна", під час презентації антизвіту Уряду повідомив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак, передає depo.ua.

Так за словами Мазурчака, за час роботи Уряду Яценюка так і не вдалося провести необхідні країні реформи.

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 1

"Основним очікуванням держави сьогодні виявляється не результат роботи виконавчої влади, а черговий кредит МВФ", - сказав Мазурчак, додавши, що головна реформа в роботі уряду за останні 12 місяців - відсутність будь-яких реформ.

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 2

Одним з антидосягнень уряду Яценюка у "Нашому краї" назвали рекордний за 20 років рівень інфляції, який у 2015 році склав 43%.

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 3

"Попри запевнення Яценюка про те, що гривня не перевищить позначку в 21 грн. за долар, сьогодні 1 долар коштує майже 27 грн. Національна валюта продовжує девальвувати. Якщо на початку приходу Яценюка в 2014 борщовий набір коштував 39 гривень, а рік тому - 63 грн., то сьогодні його вартість становить 128 гривень. Ціна на бензин за час прем'єрства Яценюка зросла майже в два рази – до 19 грн., що дивно з огляду на рекордне падіння ціни на нафту в усьому світі", - заявив співголова "Нашого краю".

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 4

Також, за словами Мазурчака, за останній рік відбулося рекордне підвищення цін на на електроенергію для населення на 20%, на тепло - на 73%, на гарячу воду - на 57%, на холодну воду - на 25%.

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 5

До антизвіту Уряду у "Нашому краї" включили зменшення втричі у співвідношенні з доларом мінімальних зарплати (53 у.о) та пенсії (41 у.о).

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 6

"Уряд "реформаторів" заморозив зростання соціальних стандартів. Знецінення гривні призвело до знецінення зарплат і пенсій. Заборгованість по зарплатах за 2015 рік зросла на 42% досягла 2,4 мільярда гривень. Мінімальна зарплата в країні сьогодні втричі нижче рівня бідності, визначеного ООН в розмірі 5 доларів в день", - зазначив Мазурчак.

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 7

Борщ за 128 грн та долар майже 30, - "Наш край" презентував антизвіт Кабміну Яценюка - фото 8

Нагадаємо, 16 лютого Україна заслухає звіт про роботу Кабміну за 2015 рік. Арсенія Яценюка було обрано прем’єр-міністром у лютому 2014 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада