Боровик відповів на гучну заяву Палиці: Це дурниці

Радник одеського губернатора Михеїла Саакашвілі Саша Боровик назвав заяву екс-губернатора Одещини Ігоря Палиці "помстою за боротьбу з корупцією"
Depo.Влада
21 березня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це Боровик заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Мене взяли в школу КДБ, яка є у Москві, я цього не приховую. Я там провчився 3 роки і коли тільки почалися спеціальні дисципліни мені це не подобалось і я пішов звідти геть і  не довчився",- сказав Боровик.

"Так, у мене залишились такі зв'язки,  які зараз працюють на серйозних посадах в Україні, я з ними розмовляв, а інших зв`язків у мене немає і я уже 25 років не жив у країні. Це все пов`язано з тим, що Коломойський десь сказав, що я працюю на КДБ. Вони це роблять, бо я звинуватив мера Одеси у корупції і тому, що я кажу, що в Одесі є мафіозна структура , яка пов`язана з олігархами", - пояснив заступник Саакашвілі.

За його словами, у мафіозній структурі є зацікавленість Коломойського.

"Там є ставленик Коломойського, вони працюють разом і у них є спільник. Це тому, що я почав говорити на засіданні.  Це не тільки помста. Вони розуміюить, що ми починаємо антикорупційну кампанію проти них. Вони бачать, що ми йдемо у люди і розмовляємо з людьми, і вони нервозні і тому починають це говорити", - додав Боровик.

Також він повідомив, що немає наміру подавати в суду на Палицю через його сьогоднішню заяву.

"Мені здається, що розумні люди зрозуміють, що це дурниці, бо ніхто на "Фейсбуці" не пише, що хтось є агент",- пояснив свою позицію Боровик. 

Нагадаємо, що екс-губернатор Одещини Ігор Палиця звинуватив Сашу Боровика у співпраці з російськими спецлужбами.

Читайте також: Чому Боровик - гірший за ворога

Більше новин про політичне життя України читайте на