Боровик розказав про конфлікт з Абромавічусом

Претендент у перші заступники міністра економічного розвитку і торгівлі України Саша Боровик, якому в березні президент Петро Порошенко дав громадянство України, пояснив, чому йде з міністерства
Depo.Влада
15 травня 2015 08:50
ФОТО: depo.ua
Боровик розказав про конфлікт з Абромавічусом
Боровик розказав про конфлікт з Абромавічусом

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У світлі мого відходу і публічної заяви Айвараса (Абромавічуса, - ред.) я хотів би сказати, що у мене не було ніяких особистих проблем з міністром. Я також вірю, що він зібрав чудову команду навколо себе. Мої тертя з ним були виключно інтелектуального характеру. Я стверджував, що країна потребує послідовної економічної стратегії і, на мій погляд, міністерство має розробити ліберальний порядок денний для України", - зазначив Боровик.

"Я також стверджував, що просто дерегулювання не матиме ефекту, а повинна бути певна система за нею. Ми також не знайшли згоди в баченні швидкості реформ. Я стверджував, що вони повинні працювати швидше і глибше. Він же вважав, що все в порядку. Я не стверджую, що правий, але я наполягав і продовжую наполягати на тому, що такі інтелектуальні дебати повинні заохочуватися в міністерстві і серед її керівництва", - резюмував він.

Нагадаємо, Саша Боровик був громадянином Німеччини. Він очолював юридичний департамент компанії Akamai Technologies, яка працює на ринку IT-технологій і займається наданням "хмарних сховищ" в 95 країнах світу.

В березні 2015 року його запросили в Україну на роботу в Мінекономіки.

Вчора Боровик заявив, що покидає Кабмін через конфлікт із Арсенієм Яценюком.

Після цього у Мінекономіки заявили, що Боровик не був остаточно призначений на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. "Пан Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", - зазначили пояснили у відомстві.