Боротись із корупцією в обороні буде Незалежний антикорупційний комітет

Новостворений Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони має намір розробити стратегію по боротьбі з корупцією в цій сфері на найближчі два роки
Depo.Влада
25 жовтня 2016 13:16
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в прес- релізі, поширеному Комітетом, передає Depo.ua.

"Комітет розробить стратегію на 2017-2018 роки. Його повноваження включають в себе аналіз і оцінку зусиль по боротьбі з корупцією в оборонному секторі, розробку рекомендацій, звітності перед українською владою і громадськістю, сприяння прозорості та зміцнення структури підзвітності", – сказано в тексті.

Згідно з інформацією, вже в цьому році громадяни і військовослужбовці зможуть анонімно повідомляти в Комітет про корупцію.

НАК є спільним проектом Програми протидії корупції в сфері безпеки і оборони Тrаnsраrеnсу Intеrnаtiоnаl (TI-DSP), і TI України, за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Комітет складається з шести членів: трьох українських – Севгіль Мусаєва (редактор видання "Українська правда"), Володимир Огризко (екс-глава МЗС України), Олег Рибачук (екс-секретар РНБО України) і трьох міжнародних – Джен Тім Еванс (екс-командир об'єднаного корпусу швидкого реагування НАТО), Драго Кос (екс-глава GRECO) та Джеймс Вассерстром (екс-глава наглядової ради комунальних підприємств місії ООН в Косово).

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада