Богомолець розповіла про стан здоров'я Мосійчука

Лікарі стабілізували стан народного депутата Ігоря Мосійчука, наразі ризику для його життя немає

Про це журналістам повідомила доктор медичних наук та народний депутат Ольга Богомолець, передає depo.ua.

"Стан його стабільно важкий, але ризику для життя нема", - сказала вона.

Богомолець також відзначила, що внутрішню кровотечу вдалося зупинили, і зараз Мосійчук продовжує перебувати в реанімаційному відділенні.

"Наразі пан Ігор знаходиться в реанімаційному відділенні, тобто у відкритому відділенні, де він перебуває під охороною. Я ознайомилась повністю з історією хвороби, подивилась записи всіх консультантів, які його оглянули. Зроблені всі необхідні обстеження, аналізи, на підставі яких був встановлений діагноз, призначене відповідне лікування, і зараз пан Ігор отримує те лікування, яке було призначене в рамках реанімаційних заходів", - розповіла Богомолець.

Вона також припустила, що найближчим часом Мосійчука можуть перевести до звичайної палати.

"Як тільки стан його стабілізується, можливо, сьогодні  або завтра він буде переведений вже в звичайну палату", - розповіла Богомолець. 

Нагадаємо, 8 жовтня  Ігор Мосійчук був госпіталізований із залу суду при розгляді апеляції на його арешт.

За даними ЗМІ, сьогодні Мосійчук перебуває в реанімації і припинив голодування. При цьому лікарям заборонили розповідати журналістам про стан здоров'я арештованого нардепа. 

Сьогодні, 9 жовтня, зібрався консиліум лікарів, які проводять обстеження народного депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua.

Мітки мосійчук